Start Aktualności
Aktualności
Kolonia charytatywna Caritas - Turnus I
PDF Drukuj Email

Dobiegł końca I turnus kolonii charytatywnej Caritas w Myczkowcach. Przez 10 dni w terminie 20 – 29 06 wypoczywało 200 dzieci z dekanatów gorlickiego, czudeckiego, jasielskiego oraz z Gminy Niebylec.Opiekę nad dziećmi sprawowało 17 wychowawców + 3 muzycznych pod kierownictwem Pani Henryki Szoblik. Opiekę duchową nad tą trzódką sprawował Ks, Ryszard Potęga a opiekę medyczną zabezpieczało 3 pielęgniarki i lekarz.

Turnus 1

Zapraszamy do galerii zdjęć by choć trochę wejść w klimat tego turnusu.

 
Kolonia polonijna dla dzieci z Ukrainy
PDF Drukuj Email

Tradycyjnie jak co roku w pierwszej połowie czerwca w dniach 02 – 15.06.2009r. w naszym ośrodku odbyła się kolonia polonijna dla dzieci z Ukrainy. Przybyły one na zaproszenie Caritas Diecezji Rzeszowskiej z Drohobycza, Koziatynia, Wołodarska, Sławuty, Kołomyji i Czortkowa.

 

Kolonia Ukraina 2009

 

Zapraszamy do galerii...

 

 
Konferencja "Kultura Chrześcijańska przełomu tysiącleci"
PDF Drukuj Email

W dniu 6 czerwca 2009 r. w naszym Ośrodku odbyła się Konferencja „KULTURA CHRZESCIJANSKA PRZEŁOMU TYSIĄCLECI

Głównym organizatorem  było Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Okręg w Rzeszowie oraz Caritas Diecezji Rzeszowskiej - Ośrodek Wyp. Rehab w Myczkowcach. W bogatym tematycznie programie wygłoszono referaty:

  • powitanie Jerzy Sołtys - przew. Rady Oddziału w Rzeszowie
  • słowo wstępne Ks.Prałat Stanisław Słowik w imieniu - J.E.ks.Bpa. Kazimierza Górnego - Ordynarusza Diecezji Rzeszowskiej

  Konferencja

 Zapraszamy do galerii...

 
Super Lodołamacz w rękach Ks. Bogdana Janika !
PDF Drukuj Email

Przyznając w dn. 27 kwietnia br. Nagrodę Super Lodołamacza 2009 dla Ośrodka Wypoczynkowo - Rehabilitacyjnego w Myczkowcach i Dyrektora Ks. Bogdana Janika organizatorzy kierowali się następującym uzasadnieniem:

 
Zimowisko 2009 - turnus III
PDF Drukuj Email

Rozpoczął sie trzeci turnus zimowiska dla dzieci  tym razem z dekanatów: bieckiego i gorlickiego naszej diecezji należących już do województwa małopolskiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wejście do galerii zdjęć z turnusu III ->>

 

 
Strona 34 z 35